Успішне завершення навчання бакалаврів спеціальності “Комп’ютерні науки”

З 23 червня по 25 червня 2020 р. випускники освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 122  «Комп’ютерні науки» перетнули фінішну пряму навчання – дистанційно склали Державний екзамен. Іспит розпочався о 10:00 годині за допомогою онлайн-сервісу Google Meet. До складу екзаменаційної комісії увійшли: Іванюк Віталій Анатолійович, доцент кафедри інформатики, кандидат технічних наук, доцент; Слободянюк Олександр Васильович, старший викладач кафедри інформатики, кандидат технічних наук; Смалько Олена Аркадіївна, доцент кафедри  інформатики, кандидат педагогічних наук, доцент.

Вітальне слово промовив голова екзаменаційної комісії  Іванюк В.А., в якому описав основні нормативно-організаційні аспекти процедури державного/комплексного екзаменів. Після побажання успіхів і високих результатів студентам державну атестацію було розпочато.

Кожна відповідь здобувачів вищої освіти була уважно заслухана членами екзаменаційної комісії. Іноді в екзаменаторів виникали додаткові запитання, відповідаючи на які студенти показали високий рівень здобутих знань.

Після завершення іспитів студентам було оголошено їхні оцінки. За результатами державної атестації 31% здобувачів склали екзамен на “відмінно”. Зокрема, дипломи з відзнакою отримають Уваров Владислав (KNms1-B17 ) та Кушнірук Андрій (KNms1-B17).

Вітаємо майбутніх випускників кафедри інформатики з  успішним проходженням ще одного важливого етапу в житті та щиро бажаємо активно використовувати здобуті знання в омріяній роботі!