Слободянюк Олександр Васильович

Доцент кафедри комп’ютерних наук

Кандидат технічних наук за спеціальністю 05.12.13 — Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій ДК № 062599, 10.11.2010 р. виданий Вищою атестаційною комісією України). Тема дисертації: «Метод скорочення об’ємів відеоданих, які передаються в телекомунікаційних системах на основі кодування джерел зображень». IEEE member.
Доцент кафедри комп’ютерних наук, (атестат АД № 010364, 07.04.2022р.) виданий Атестаційною колегією Міністерства освіти і науки України на підставі рішення вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка).

Область наукових досліджень – методи обробки цифрових даних, технології захисту інформації, технології веб розробки.
Дисципліни, викладання яких здійснює викладач: Менеджмент в ІТ, Програмування веб-додатків, Технології захисту інформації.

Електронна адреса: