Успіхи молодих науковців!

17-18 лютого 2021 року у місті Хмельницький проходив ІІ етап конкурсу-захисту наукових робіт учасників Малої академії наук. Цьогоріч вихованці викладачів кафедри інформатики зібрали щедрий урожай нагород. Два вихованці стали переможцями обласного етапу, а ще двоє вибороли другі місця. Причому одне друге місце можна прирівняти теж до першого, оскільки воно було найвищим у секції.

Так, перемогу у секції «Комп’ютерні системи та мережі» здобув Іванюк Олександр, учень 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею Кам’янець-Подільської міської територіальної громади (Тема: «Організація системи типу «Розумний будинок» для закладів освіти». Керівник: старший викладач кафедри інформатики, кандидат технічних наук Понеділок Вадим Віталійович).

У секції «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту» переможцем став учень 9 класу Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням інформатики Кам’янець-Подільської міської територіальної громади Андруховський Денис (Тема: «Алгоритми класифікації та їх застосування». Керівник: старший викладач кафедри інформатики Андруховський Андрій Борисович).

Диплом другого ступеню за результатами захисту у секції «Кібербезпека» отримав учень 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Українець Дмитро (Тема: «Визначення рівня захищеності веб застосунків». Керівник: старший викладач кафедри інформатики, кандидат технічних наук Слободянюк Олександр Васильович).

Також друге місце за результатами захисту наукової роботи посів учень 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Рибчинський Артем (Тема: «Особливості модернізації корпоративної мережі передавання даних». Керівник: завідуючий лабораторіями обчислювальної техніки Грищук Віолетта Анатоліївна).

Хочемо зазначити, що підготовка майбутніх науковців, залучення учнів загальноосвітніх закладів до науково-дослідницької роботи є невід’ємною формою наукової та навчально-виховної роботи викладачів кафедри інформатики. Щороку працівники кафедри приймають активну участь у підготовці юних манівців та допомагають їм відчути смак перемоги у перших їхніх кроках до підкорення майбутніх наукових вершин!