Успішне проведення студентської наукової конференції: перша підсекція

9 квітня 2024 року відбулася щорічна студентська наукова конференція. Робота секції Комп’ютерних наук охоплювала різні підсекції та була присвячена актуальним проблемам інформаційних технологій та їх застосуванню в різноманітних сферах.

У роботі першої підсекції, якою керували доктор технічних наук, доцент Віталій Іванюк, кандидат технічних наук Вадим Понеділок та кандидат педагогічних наук Марина Мястковська, талановиті студенти представили результати своїх досліджень.

Роман Гончар, здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня, виступив з доповіддю на тему “Рефакторинг бренд-айдентики, дизайну та користувацького досвіду інформаційного середовища кафедри закладу вищої освіти”.

Владислав Ференс, здобувач вищої освіти 4-го року навчання, поділився своїми напрацюваннями з теми “Автоматизація тайм менеджменту освітнього процесу в межах Google Workspace for Education”.

Валерія Сукманюк, здобувач вищої освіти 4-го року навчання, презентувала “Програмне забезпечення для моніторингу процесу реабілітації шийного відділу хребта”.

Артур Левчук та Антон Луцик, здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня, представили спільну роботу на тему “Розробка засобів для ефективного управління кафедрою закладу вищої освіти з наявною підпискою Google Workspace for Education”.

Денис Хорольський, здобувач вищої освіти 3-го року навчання, розповів про “Систему замовлення та доставки їжі через мобільний додаток на базі технології стеку MEAN”.

Микола Мозолюк, здобувач вищої освіти 3-го року навчання, презентував доповідь “Проєктування та реалізація адміністративної панелі для інтернет-магазину на базі технологічного стеку MEAN”.

Вітаємо всіх учасників секції з успішними виступами!

Бажаємо подальших наукових звершень та нових перемог!