Вдосконалення викладачів – запорука успіху студентів: підвищення кваліфікації

Професор кафедри комп’ютерних наук Щирба Віктор Самуїлович та асистент кафедри комп’ютерних наук Понеділок Ірина Сергіївна пройшли стажування по підвищенню кваліфікації «Удосконалення професійної компетентності науково-педагогічного працівника як запорука якісної освітньої діяльності в К-ПНУ» в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Мета: удосконалення викладацької майстерності та розвиток професійних компетентностей науково-педагогічних працівників, необхідних для реалізації якісної освітньої діяльності в К-ПНУ.

Стажування складалось з наступних тематичних модулів:
1. Система вищої освіти України в умовах сьогодення.
2. Психолого-педагогічні складники професійної діяльності науково-педагогічного працівника університету.
3. Сучасні методичні та організаційні підходи до вдосконалення професійного розвитку науково-педагогічного працівника. Цифровізація вищої освіти.
4. Нормативно-правова база університету як ефективний чинник у якісній професійній діяльності науково-педагогічного працівника.

Період стажування: жовтень 2023 – березень 2024.
По завершенню стажування учасники отримали сертифікати.