Наукова конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2023 р.

12-13 березня 2024 року на кафедрі комп’ютерних наук фізико-математичного факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка відбулася звітна наукова конференція науково-педагогічних працівників кафедри за підсумками науково-дослідної роботи у 2023 р.

Під час пленарного засідання науково-педагогічні представники кафедри презентували тези доповідей за наступними темами:

1. “Паралельні потоки в ітераційних алгоритмах” (Віктор ЩИРБА).
  2. “Оцінка забруднення приземного шару атмосфери методом чисельного моделювання” (Володимир ФЕДОРЧУК).
  3. “Автоматизоване тестування додатків на Flutter” (Марина МЯСТКОВСЬКА, Віталій ІВАНЮК).
  4. “Проєктування та розробка інтелектуальних мобільних додатків за допомогою технологій Flutter та TensorFlow” (Віталій ІВАНЮК, Вадим ПОНЕДІЛОК).
  5. “Використання штучного інтелекту в освіті на прикладі Chat Gpt” (Ростислав МОЦИК).
  6. Прикладні інформаційні системи: особливості розробки та сфери застосування (Олена СМАЛЬКО).
  7. “Сучасні концепції та засоби розробки користувацьких інтерфейсів” (Тетяна ПИЛИПЮК, Ірина ПОНЕДІЛОК).
  8. “Особливості вивчення мови запитів SQL в курсі інформатики ЗЗСО” (Оксана КУХ).
  9. “Особливості застосування фрейморків для управління командами розробників” (Олександр СЛОБОДЯНЮК).

За результатами конференції буде видано збірник наукових праць «Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: збірник за підсумками звітної наукової конференції викладачів, докторантів і аспірантів» (Випуск 23).