Підсумки проведення конференції

26-29 вересня 2017 року відбулась XLІV Міжнародна наукова конференція «Питання оптимізації обчислень» присвячена 60-річчю від дня заснування Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

26 вересня  з 8:30 у фойє фізико-математичного факультету відбулась реєстрація учасників. Після реєстрації учасникам запропонували екскурсію в музей університету.

О 14:00 годині відбулось відкриття конференції. З вітальним словом на відкритті конференції виступили доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАН України Задірака Валерій Костянтинович, проректор з наукової роботи КПНУ ім. Івана Огієнка Конет Іван Михайлович, член-кореспондент НАН України Хіміч Олександр Миколайович, старший науковий співробітник Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України Швідченко Інна Віталіївна.

На конференції відбулися виступи у таких секціях:

• Загальна теорія оптимізації обчислень
  • Наближення та відновлення функцій і функціоналів
  • Цифрова обробка сигналів та зображень
  • Розв’язування рівнянь
  • Системний аналіз, оптимізація, математичне програмування, методи прийняття рішень
  • Методи захисту інформації
  • Прикладні задачі

Кафедра комп’ютерних наук фізико-математичного факультету брала участь в роботі секції «Загальна теорія оптимізації обчислень» з доповіддю на тему:

«On choice of numerical methods for solving dynamic equations for control systems with embedded calculating tool» Верлань А. та Федорчук В.; в секції «Розв’язування рівнянь» — з темою «Підхід до вибору опорних перерізів в інтерполяційному методі редукції моделей об’єктів із розподіленими параметрами» Верлань А.Ф. та Махович О.І., а також з темою «Метод обернених операторів відновлення сигналів на вході лінійних динамічних систем, що задані передатними функціями» Іванюк В.А, Дячук О.А. та Понеділок В.В.

Під час проведення конференції учасники мали змогу здійснити перерву на каву, щоб в дружній атмосфері обговорити матеріали доповідей та перепочити.

Результати проведення конференції (статті) будуть опубліковані у збірниках наукових праць.