Відкриті лекції від кафедри комп’ютерних наук

Відкриті лекції 2024-2025 н.р.

Кафедра комп’ютерних наук запрошує всіх охочих на серію відкритих лекцій від провідних спеціалістів у галузі інформаційних технологій.

Наші спікери та їх теми:

• Вадим Мендограло — Заступник міського голови м. Кам’янець-Подільський. «Роль технологій у розвитку міста: виклики та можливості»
  • Андрій Верлань — Доктор технічних наук, професор. «Циркулярна економіка та сталість у відновлюваній енергетиці»
  • Ю Стертен — Кандидат технічних наук, Assistant Professor, Norwegian University of Science and Technology. «Циркулярна економіка та сталість у відновлюваній енергетиці»
  • Андрій Андруховський — .NET Developer, DEVITGROUP LTD. «Інтеграція застосунків на Node.JS та .NET»
  • Михайло Клименко — Academic director of engineering at Hebron IT Academy
  • Олександр Махович — Кандидат технічних наук, developer, IT department, Technopath Clinical Diagnostics (Ireland). «Практичні аспекти застосування стеку технологій Microsoft .NET у розробці корпоративних додатків»
  • Володимир Тихоход — Кандидат технічних наук, Senior .NET full stack, mlp-co.dev (США)
  • Олександр Дячук — Кандидат технічних наук, Старший науковий співробітник, Державна установа “Інститут економіки та прогнозування НАН України”. «Моделювання та стратегічне планування сталого розвитку енергетики України в умовах зміни клімату»
  • Денис Гончар — Директор WebArtWork. «Досвід навчання і роботи в Греції та Україні»
  • Олексій Кінзерявий — Кандидат технічних наук, web developer, DeepDive. «Принципи та компоненти розробки веб сайтів»
  • Олександр Жмудовський
  • Анна Гаєвська — Аналітик, ЕКСПЕРТУС ТЕК. «Аналітика даних в IT: реальні задачі і інструменти для їх розв’язання»

Слідкуйте за повідомленнями! Інформація про час і місце проведення кожної лекції буде повідомлена додатково.

За підтримки ГО “ІТ Кам’янець”.

Відкриті лекції 2023-2024 н.р.

Спікери та їх теми: