Оновлення матеріально-технічної бази на кафедрі комп’ютерних наук

Кафедра комп’ютерних наук К-ПНУ імені Івана Огієнка за підтримки керівництва університету здійснила оновлення матеріально-технічної бази лабораторії обчислювальної техніки з метою забезпечення якісного навчального процесу.

Було закуплено сучасні ПК з актуальними технічними характеристиками, які підвищують ефективність виконання лабораторних робіт та сприяють проведенню сучасних досліджень. Оновлення комп’ютерної техніки відкриває перспективи для освоєння передових ІТ-технологій, таких як програмування, машинне навчання, комп’ютерна графіка тощо.

Кафедра комп’ютерних наук висловлює подяку керівництву університету та особисто ректору Сергію КОПИЛОВУ за надану можливість оновити навчальну лабораторію обчислювальної техніки.