Студентський потенціал: Кращі дипломні проєкти на кафедрі комп’ютерних наук Кафедра Комп’ютерних Наук

Щиро вітає нашого студента ЦИНЧИКА Дмитра з відмінним захистом бакалаврської роботи на тему «Дослідження можливостей рушіїв Unity та Blender для створення ігрових застосунків».

Робота виконувалась під науковим керівництвом доцента кафедри комп’ютерних наук, кандидата фізико-математичних наук, Пилипюк Тетяни Михайлівни.

У своїй бакалаврській роботі Дмитро дослідив можливості програмних середовищ Unity та Blender для створення ігрових застосунків. Основні напрямки дослідження включали моделювання та анімацію в Blender, а також інтеграцію створеного контенту в Unity для подальшої розробки гри.

Успішно реалізовано прототип 3D гри, який включає анімовані та текстуровані моделі, контролери анімацій, систему введення користувацьких команд та інтерактивні елементи. Дослідження показало, що використання можливостей Blender і Unity є дієвим методом для створення 3D ігрових застосунків.

Бажаємо Дмитру подальших успіхів у професійному та науковому розвитку!