ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ НАШИХ ВИПУСКНИКІВ
2019 рік:
- Твердохліб Вадим – QA, Stradasol;
- Бортняк Володимир – back-end developer, Stradasol;
- Бородай Тeтяна – старший лаборант НЛОТ кафедри інформатики, КПНУ імені Івана Огієнка;
- Шумілова Ірина – системний адміністратор, Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв;
- Фурман Олександр – провідний фахівець, КПНУ імені Івана Огієнка.
2018 рік:
- Григорчук Андрій – back-end developer, Stradasol;
- Смотров Андрій – front-end developer, Stradasol;
- Винник Степан – JS developer, Stradasol;
- Богданов Андрій – адміністратор баз даних, Укртранснафта;
2016 рік:
- Гораш Микола – програміст, KNESS;
- Сафіяник Анастасія – вчитель інформатики, Стрийська ЗОШ №2 імені Героя України Андрія Корчака;
- Марчук Оксана – викладач, Європейська школа програмістів;
- Попов Андрій – викладач, Європейська школа програмістів;
- Підлісна Ольга – старший лаборант НЛОТ кафедри інформатики, КПНУ імені Івана Огієнка;
- Міхальська Марія – викладач інформатики, алгебри та геометрії, Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв;
- Ільчишин Сергій – методист управління освіти та науки Кам’янець-Подільської міської ради.
2007 рік:
- Тимцясь Володимир – ТОВ “Модуль-Україна”, керівник відділу інформаційних технологій;
- Захаров Сергій – СДІ Хотинської ДПІ;
- Бакай Віталій – ФОП, послуги в сфері інформатизації;
- Пилюйко Андрій – Філія “Харківська” приватної науково-виробничої компанії “Інтербізнес”, директор підприємства;
- Чевська Крістіна – К-ПКХП НУХТ, викладач інформаційних дисциплін;
- Пилюйко Оксана – К-ПІК, викладач першої категорії.
2006 рік:
- Івасюк Роман – Relcom Sp. Z o.o. (м. Краків), директор компанії;
- Пономаренко Галина – ТОВ “ІТ СОФТ СЕРВІС”, керівник проектів;
- Кухар Андрій – Hotline.ua (м. Київ), старший менеджер відділу веб-розробок;
- Бачинський Олександр – Raccoon Depot (м. Львів);
- Микитюк Ірина – АТ КБ Приватбанк, касир-операціоніст;
- Щирба Олеся – К-ПНУ ім. І.Огієнка, кафедра інформатики;
- Татауров Віктор – К-ПНУ ім. І.Огієнка, кафедра інформатики.
КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
Відповідно до обраного напряму підготовки випускник може займати такі посади:
- Технічні фахівці в галузі електроніки та комунікацій.
- Технік з конфігурованої комп’ютерної системи.
- Технік з структурованої кабельної системи.
- Технік із системного адміністрування.
- Технік із структурованої кабельної системи.
- Технік обчислювального центру.
- Технік-програміст.
- Фахівець з інформаційних технологій.
- Фахівець з комп’ютерної графіки (дизайну).
- Фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення.
- Фахівець з розробки комп’ютерних програм.
- Оператор інформаційно-комунікаційних мереж.
- Оператор комп’ютерного набору.
- Оператор комп’ютерної верстки.
- Оператор із збору даних.
- Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.
- Оператор з уведення даних в ЕОМ.
- Старший лаборант.
- Завідувач лабораторії комп’ютерної техніки.
- Провідний фахівець.
Галузь знань «12 Комп’ютерні науки» передбачає наступну професійну діяльність:
- Виконання наукових проектів та програм у галузі комп’ютерних наук.
- Експериментальні дослідження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.
- Комп’ютерне моделювання систем та процесів.