Студентський потенціал: Кращі дипломні проєкти на кафедрі комп’ютерних наук

Студент Владислав Ференс успішно захистив та отримав оцінку “відмінно” за свою бакалаврську роботу на тему “Автоматизація тайм-менеджменту освітнього процесу в межах Google Workspace for Education”.
Робота виконувалась під науковим керівництвом доктора технічних наук, завідувача кафедри Іванюка Віталія.
Використання технологій Google Workspace та Google Apps Script дозволило Владиславу створити інтегровану систему управління часом, що забезпечує прозорість та зручність у плануванні та виконанні навчальних завдань.
Розроблені програмні засоби довели свою ефективність в автоматизації тайм-менеджменту освітнього процесу. Їх впровадження та практичне застосування були ретельно дослідженні на кафедрі комп’ютерних наук Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Зокрема, ці інструменти сприяли значному підвищенню організаційної ефективності, оптимізації розкладів занять, автоматизації завдань викладачів та студентів, а також покращенню загальної координації освітнього процесу.
Робота Владислава стала важливим кроком у напрямку цифрової трансформації освіти в нашому університеті.
Вітаємо Владислава з відмінною роботою та бажаємо йому подальших успіхів у професійному та науковому розвитку!