Студентський потенціал: Кращі дипломні проєкти на  кафедрі комп’ютерних наук

Студентський потенціал: Кращі дипломні проєкти на кафедрі комп’ютерних наук

Кафедра Комп’ютерних Наук щиро вітає нашого студента Олександра ШЕВЧУКА з відмінним захистом бакалаврської роботи!

Тема роботи: “Автоматизована система «єРозклад»”

У своїй бакалаврській роботі Олександр представив теоретичні й практичні аспекти розробки автоматизованої системи для керування розкладом навчальних занять. Система складається з десктопного застосунку для адміністрації освітнього закладу та мобільного застосунку для студентів і викладачів. Це рішення полегшує процес створення та управління розкладом, а також інформування про зміни в ньому.

Розробка включає використання мов програмування C#, Java, PHP, а також систем керування базами даних SQLite і MySQL. Для створення системи використовувалися інтегровані середовища розробки Visual Studio Community, Android Studio та Visual Studio Code.

Науковий керівник: Тетяна Пилипюк

Бажаємо Олександру подальших успіхів у професійному та науковому розвитку, нових досягнень та реалізації всіх амбітних планів!