Захист дипломів бакалавра

26 червня 2023 року відбувся захист дипломів бакалавра для здобувачів 1 рівня вищої вищої освіти спеціальності 122 Комп’ютерні науки.

10 студентів презентували проекти дипломних робіт та 1 студент склав комплексний екзамен.

Дипломні роботи охоплювали актуальні тенденції світу ІТ-технологій: створення мобільних застосунків засобами Flutter/Dart,  аналіз засобів автоматизації тестування застосунків та веб-сайтів, розробка хмарного сервісу автоматизації замовлень та ін.

Більшість здобувачів отримали високі оцінки, продемонструвавши грунтовний рівень теоретичних знань, креативність та наполегливість у вирішенні практичної складової дипломних проектів.

Рішенням екзаменаційної комісії усім випускникам рекомендовано вступ до магістратури.