Науково-практична конференція “Наукоємні технології в інфокомунікаціях” НІСТ’2023

1-3 червня 2023 року за участі кафедри комп’ютерних наук Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана ОгієнкаХарківського національного університету радіоелектроніки та національного університету ім. В. Н. Каразіна відбудеться науково-практична конференція “Наукоємні технології в інфокомунікаціях” НІСТ’2023.

Тематика конференції – аналіз основних напрямків та обмін передовим досвідом у сфері застосування сучасних математичних методів і високоінтегрованих обчислювальних засобів при вирішенні завдань обробки, захисту та передавання інформації в інфокомунікаційних системах.

Детальну інформацію, форму реєстрації та вимоги до оформлення матеріалів конференції подано в Інформаційному повідомленні.

Заявки на участь приймає секретаріат конференції за адресою knms1b18.voitsekhivska@kpnu.edu.ua.

Запрошуємо до участі!