Вручення дипломів бакалаврам!

16 липня 2021 року на фізико-математичному факультеті Університету Огієнка відбулося вручення дипломів бакалавра випускникам спеціальності 122 Комп’ютерні науки.
Радісні, усміхнені й сповнені позитивною енергією випускники у цей день поповнили свою колекцію важливих документів дипломом бакалавра із додатком європейського зразка про здобування першого рівня вищої освіти в результаті успішного виконання освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки та інформаційні технології».
Щиро зичимо нашим любим хлопцям і дівчатам щасливої долі, міцного здоров’я, достатку, невичерпної енергії та наснаги, здійснення всіх життєвих планів і задумів!
Повертайтесь до рідної Alma Mater, тут завжди раді вам! Продовжуйте своє фахове зростання в рядах наших магістрантів щоб з нашою підтримкою дістатись до ще вищих вершин професіоналізму та в майбутньому досягнути успіху в житті!