Вдосконалення викладачів – запорука успіху студентів: Teachers Internship (Summer 2024)

Старший викладач кафедри Марина Мястковська успішно завершила стажування за програмою «Teachers Internship (Summer 2024)», організованою компанією ЕРАМ та Асоціацією «IT Ukraine».Ця програма мала на меті надати викладачам практичні знання та навички, необхідні для більш ефективної підготовки студентів до роботи в ІТ-сфері. Марина Мястковська пройшла інтенсивне навчання, яке включало понад 20 тем, зокрема управління проєктами, бізнес-аналіз, основи DevOps, цифрову доступність, дизайн, розробку на Front-End і Back-End, а також тестування програмного забезпечення.

Під час стажування Марина мала можливість ознайомитися з повним циклом розробки програмного забезпечення, від визначення вимог до розгортання в хмарній інфраструктурі, і навіть брала участь у командному проєкті, що включав створення вебсайту із дотриманням принципів цифрової доступності. Це дозволило їй отримати цінний практичний досвід і розширити свої компетенції у галузі ІТ.

Завершивши стажування, Марина Мястковська отримала сертифікат, що підтверджує її нові знання та навички, які вона планує активно використовувати в освітньому процесі, забезпечуючи сучасний підхід до підготовки студентів.

Такий досвід є важливим кроком у вдосконаленні професійних компетенцій викладачів, що сприяє підвищенню якості освіти та успіху студентів.

Сторінка програми: https://training.epam.ua/ua/training/4115