Вдосконалення викладачів – запорука успіху студентів: «Менеджмент та управління на прикладі ІТ-індустрії – «IT for Uni: Bootcamp 2.0»

Завідувач кафедри комп’ютерних наук Іванюк Віталій Анатолійович завершив освітній курс для керівників закладів вищої освіти з менеджменту та управління на прикладі ІТ-індустрії – «IT for Uni: Bootcamp 2.0».

Курс охоплював спектр тем, компаній необхідних для покращення та впровадження змін в навчання та процеси управління сучасним вищим освітнім закладом. Він складався з 10 модулів, які включали 20 лекцій та 10 воркшопів від представників ІТ-компаній.

Програма висвітлювала такі теми, як; сучасні інструменти побудови освітніх програм; управління людьми та ресурсами; проєктний менеджмент; ефективна комунікація; лідерство; діджиталізація навчальних процесів та інші. По закінченню курсу було отримано сертифікат.