Студентський потенціал: Кращі дипломні проєкти на кафедрі комп’ютерних наук

Студент 4 курсу бакалаврського рівня Гавришко Володимир успішно захистив роботу з теми: «Розробка інформаційної системи обліку оплати за проживання в гуртожитках».

У рамках дипломної роботи розроблено інформаційну систему для автоматизації обліку оплати за проживання в студентських гуртожитках Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Розроблена система забезпечує ефективну автоматизацію обліку платежів, мінімізує ризик помилок та пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для користувачів, що суттєво спрощує роботу з системою.

Робота виконувалась під науковим керівництвом Віталія Іванюка (доктор технічних наук, завідувача кафедри) та під консультуванням Андрія Андруховського (Indivudual Contrubutor at Aspose, Aspose.PDF Group).

Вітаємо Володимира з гарною роботою та бажаємо йому подальших успіхів!