Студентський потенціал: Кращі дипломні проєкти на кафедрі комп’ютерних наук

Вітаємо студента кафедри комп’ютерних наук Олександра Гуйвана з відмінним захистом бакалаврської роботи на тему «Розробка електронної дошки оголошень для сайту кафедри закладу вищої освіти».

Робота виконувалась під науковим керівництвом доктора технічних наук, завідувача кафедри Іванюка Віталія Анатолійовича.

Актуальність цього проєкту полягає у створенні централізованого та зручного засобу комунікації для кафедри. Система дозволяє розміщувати важливі повідомлення, анонси, подій та інші матеріали, що стосуються навчального процесу. В рамках роботи Олександр провів аналіз існуючих рішень, обрав оптимальні плагіни, спроєктував архітектуру та інтерфейс користувача, а також забезпечив захист даних і протестував систему на функціональність та зручність використання.

Щиро вітаємо Олександра з його досягненням та бажаємо подальших успіхів!