Студентський потенціал: Кращі дипломні проєкти на кафедрі комп’ютерних наук

Вітаємо студентку 4 курсу бакалаврського рівня Ельвіру МАТРАЄВУ з отриманням відмінної оцінки за бакалаврську роботу! ЇЇ дослідження та розробка мобільного додатку для контролю персональних фінансів демонструють високий рівень знань та практичних навичок.

Тема роботи: «Розробка мобільного додатку для контролю персональних фінансів».

У своїй дипломній роботі Ельвіра провела ґрунтовний аналіз найпопулярніших трьох мобільних застосунків для контролю персональних фінансів, доступних у Google Play, з дослідженням їх переваг та недоліків: надала список інструментів для планування бюджету та підвищення фінансової грамотності; розкрила можливості та переваги середовища програмування Android Studio, бібліотеки Room, мови програмування Kotlin та бази даних SQLite.

Після проведення тестування додатку, показано роботу та надано рекомендації щодо подальшого використання. Запровадження  мобільних додатків для контролю фінансів допомагає знизити ризики зловживання кредитними картками та уникнути банкрутства.

Науковий керівник: Моцик Ростислав Васильович.

Кафедра Комп’ютерних Наук пишається успіхами нашої студентки та бажає їй подальших професійних досягнень!