Студентський потенціал: Кращі дипломні проєкти на кафедрі комп’ютерних наук

Проєкт “Розробка адміністративної панелі для веб-додатків: теоретичні та практичні аспекти”

🖥️ Студент нашої кафедри Микола Мозолюк успішно захистив бакалаврську роботу на тему “Розробка адміністративної панелі для веб-додатків: теоретичні та практичні аспекти”.

🔍 У своїй роботі він представив детальний аналіз вимог до адміністративної панелі, розглянула підходи до її створення та реалізувала інтерфейс і функціональність за допомогою сучасного стеку MEAN (MongoDB, Express.js, Angular, Node.js).

🔧 Для розробки використовувалися такі технології:

• Angular для фронтенду.
  • Node.js та Express.js для бекенду.
  • MongoDB для зберігання даних.

Angular Material та Bootstrap для створення адаптивного користувацького інтерфейсу.

📊 Результати роботи показали, що використання цих технологій дозволяє створити ефективну адміністративну панель для інтернет-магазину, яка забезпечує зручний інтерфейс та надійну взаємодію з базою даних.

👏 Вітаємо нашого студента з успішним завершенням навчання та відмінним результатом! Бажаємо подальших успіхів у кар’єрі!

👉 Стежте за новинами та успіхами студентів на наших сторінках у соцмережах!