Студентський потенціал: Кращі дипломні проєкти на кафедрі комп’ютерних наук

Проєкт “Програмне забезпечення для моніторингу шийного відділу хребта”

Cтудентка 4-го курсу групи KN1-B20, Валерія Сукманюк, успішно захистила свою дипломну роботу на тему “Програмне забезпечення для моніторингу шийного відділу хребта” та отримала відмінну оцінку. Роботу виконувала під керівництвом доктора технічних наук, доцента Віталія Іванюка та за консультуванням кандидата педагогічних наук, фізичного терапевта Вадима Зданюка.

Валерія розробила інноваційне програмне забезпечення, яке дозволяє покращити якість реабілітаційних заходів, знизити витрати на лікування та підвищити доступність реабілітаційних послуг. Результати роботи Валерії вже знайшли своє застосування у стартап проекті «Цифровий вимірювач обсягу рухів у шийному відділі хребта», що свідчить про високу практичну значущість її дослідження.

Щиро вітаємо Валерію з цим досягненням та бажаємо подальших успіхів у професійному та науковому розвитку.