Вдосконалення викладачів – запорука успіху студентів: “Стратегування інклюзивного середовища закладу освіти”

Доцент кафедри комп’ютерних наук Смалько Олена Аркадіївна пройшла стажування “Стратегування інклюзивного середовища закладу освіти” у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. Створення інклюзивного середовища в університеті вимагає комплексного підходу, включаючи архітектурну доступність, інформаційний простір, навчально-методичне забезпечення та підготовку фахівців. Це потребує чіткої стратегії, враховуючи реальні умови університету. Чітка стратегія допомагає ефективно досягати цілей, оцінювати ресурси та визначати оптимальні шляхи створення інклюзивного середовища для всіх учасників освітнього процесу. По завершенню стажування Олена Аркадіївна отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації.