Вдосконалення викладачів – запорука успіху студентів: Teachers Internship (Winter 2024)

Завідувач, доцент кафедри комп’ютерних наук Іванюк Віталій Анатолійович, доцент Слободянюк Олександр Васильович та старший викладач Мястковська Марина Олександрівна, пройшли стажування Teachers Internship (Winter 2024) від IT-компанії ЕРАМ та Асоціації «IT Ukraine».

Під час стажування викладачі ознайомилися та поглибили знання з таких тем:

• Amazon Web Services Academy.
  • Сучасні навчальні технології та платформи мережевої академії Cisco.
  • Базові інструменти ШІ: як це працює?
  • Допоміжні інструменти ШІ: спеціальні інструменти для викладачів і дослідників.
  • EPAM Special: Навчальний портал.

Період стажування: січень-лютий 2024 р.
Учасники отримали знання про сучасні інструменти штучного інтелекту, ознайомилися з програмами AWS Academy, Cisco Network Academy, можливостями Cloud-сертифікації та освітньої платформи EPAM.
Родзинкою цьогорічної програми став EPAM Learn Portal та можливість його імплементації у навчальні заклади в Україні.
Під час стажування учасники програми були поділені на команди і виконували проєктне завдання із застосуванням різних інструментів штучного інтелекту.
За успішне проходження програми стажування викладачі кафедри отримали сертифікати про підвищення кваліфікації та ліцензії на безоплатне навчання на курсах від Linkedin.