Зустріч з стейкхолдерами!

18 квітня 2024 року на фізико-математичному факультеті відбулася зустріч з командою соціального проєкту G-SCHOOL неурядової організації Up_To_Future та їх вихованцями.

Віталій Іванюк, завідувач кафедри комп’ютерних наук, презентував кафедру та особливості спеціальності 122 Комп’ютерні науки. Він розповів про освітню програму, наукові дослідження, які проводяться на кафедрі, та про можливості, які відкриваються перед випускниками.

Цікавою частиною зустрічі стала розповідь студентки 4-го курсу Сукманюк Валерії. Вона поділилася своїми результатами отриманими в межах виконання дипломної роботи та досвідом навчання на кафедрі, розповіла про навички, які вона здобула, та про те, як вони допомагають їй у навчанні та поза ним.

Кафедра комп’ютерних наук завжди рада вітати нові таланти й щиро чекає на талановитих та амбітних учнів, які прагнуть здобути якісну освіту та стати фахівцями у сфері IT.