Змініть світ розробки разом з кращими книгами!

Змініть світ розробки вже сьогодні з кращими книгами від визнаних експертів!

1.   “DevOps” Джим Кім:
  • Розберіться, як злити розробку та операції в єдиний потік. З книгою Джима Кіма, ви отримаєте ключі до швидкої та надійної поставки продуктів. Інтегруйте розробку та інфраструктуру, розширюйте можливості вашого проєкту та подолайте будь-які виклики DevOps. Змінюйте світ крок за кроком!”
  1.   “AGILE продукт-менеджмент за допомогою SCRUM” Роман Піхлер:
  • Роман Піхлер розкриває секрети ефективного продукт-менеджменту з використанням SCRUM. Дізнайтеся, як створити продукт, який відповідає потребам користувачів, вчасно та ефективно. Ваш проєкт – ваша команда – ваш успіх!
  1.   “Оцінювання і планування в AGILE” Майкл Кон:
  • Забудьте про замовчування та перейдіть до виваженого планування. Майкл Кон вчить, як оцінювати та планувати проєкти в межах методології AGILE. Ваші проєкти завжди будуть на шляху до успіху!
  1.   “Блискучий AGILE” Роб Коул:
  • Розкрийте таємниці справжнього блеску Agile. Роб Коул пропонує інсайти та ідеї, які роблять ваші проєкти не лише ефективними, але й захопливими. Розвивайте свою команду та досягайте великих цілей з “Блискучий AGILE”.

Розвивайте свої навички та ставайте лідером в світі Agile та DevOps!

Завітайте до бібліотеки фізико-математичного факультету та розпочніть свою подорож у світ програмування вже зараз!