Результати фотоконкурсу “К-ПНУ – твоє успішне майбутнє”

До 105-річчя з Дня заснування Університету Огієнка, який відзначали 22 жовтня, було оголошено фотоконкурс «К-ПНУ – твоє успішне майбутнє».

Були умови конкурсу:
1. візуалізацію девізу «К-ПНУ – твоє успішне майбутнє»;
2. зображення мало проілюструвати красу, особливості та атмосферу університету і навчання, вплив на особистий та професійний розвиток студентів;
3. світлини мали бути авторськими.
Від кафедри комп’ютерних наук була можливість виграти футболку за умови розміщення на світлині логотипу кафедри комп’ютерних наук.
Переможців визначали на офіційній сторінці К-ПНУ в соціальній мережі Instagram 24 жовтня шляхом голосування.
У фотоконкурсі прийняли участь та виконали усі умови (включно з логотипом) сім здобувачів спеціальності 122 Комп’ютерні науки: Іван Козловський, Валерія Макуш, Юлія Черватюк, Сергій Веретко, Валерія Сукманюк, Іван Музика, Леонід Смотриковський.
За результатами голосування перше місце посів Іван Козловський (а також 3 місце по університету) та отримав подарунок від кафедри комп’ютерних наук – футболку з логотипом кафедри.
Усі учасники отримали подарунки від кафедри комп’ютерних наук – магніти з логотипом кафедри.
Дякуємо активним здобувачам спеціальності 122 Комп’ютерні науки і бажаємо подальших успіхів!