Відбулася V Міжнародна науково-практична конференція НІСТ’2023

1-3 червня 2023 року Харківський національний університет радіоелектроніки спільно з Харківським національним університетом ім. В. Н. Каразіна та Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка провели науково-практичну конференцію “Наукоємні технології в інфокомунікаціях” НІСТ’2023 у змішаному форматі з проведенням наукового семінару офлайн.

Мета конференції – аналіз основних напрямків та обмін передовим досвідом у сфері застосування сучасних математичних методів і високоінтегрованих обчислювальних засобів при вирішенні завдань обробки, захисту та передавання інформації в інфокомунікаційних системах.

Провідні напрямки конференції:

1. Кодування інформації в інформаційно-комунікаційних системах.
  2. Інформаційно-інтелектуальні системи.
  3. Питання національної безпеки та оборони.
  4. Технології інформаційного протиборства в умовах воєнного часу.
  5. Інформаційні технології в науці та в освіті.

У конференції брали участь представники вітчизняних та європейських провідних закладів вищої освіти, державних підприємств та відомств.

З вітальним словом від керівництва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка до учасників конференції звернулася Миронова Світлана Петрівна (доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи). Від фізико-математичного факультету з вступним словом до учасників конференції звернувся Щирба Віктор Самуїлович (кандидат фізико-математичних наук, доцент, декан факультету).

На пленарному засіданні свої доповіді презентували науковці з провідних вузів України, зокрема:

• Харківського національного університету радіоелектроніки, Харків;
  • Державного науково-дослідного інституту технологій кібербезпеки, Київ;
  • Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», Харків;
  • Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, Черкаси;
  • Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харків;
  • Черкаського державного технологічного університету, Черкаси;
  • Центрального науково-дослідного інституту МВС України, Київ;
  • Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Харків;
  • Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку, Одеса;
  • Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Хмельницький;
  • Національного університету «Львівська політехніка», Львів;
  • Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київ;
  • ДП «УКРОБОРОНСЕРВІС, Київ;
  • Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Чернівці;
  • Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Кам’янець-Подільського.

На секційних засіданнях заслухано доповіді близько 30 учасників конференції за різними напрямками. Долучилися представники таких вузів:

• Дніпровський державний технічний університет;
  • Національна академія цивільного захисту України;
  • Державний науково-дослідний інститут технологій кібербезпеки та захисту інформації;
  • Computer Science, University Passau, Passau, Germany;
  • Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут;
  • Український державний університет залізничного транспорту;
  • Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича;
  • Національний університет цивільного захисту України;
  • Хмельницький національний університет.

Дякуємо організаторам та учасникам конференції за співпрацю!