Результати співпраці з HebronSoft

Важкий та трагічний для нашої країни 2022 рік став роком нереалізованих перспектив та планів і для кафедри комп’ютерних наук. Спочатку свої корективи вніс тривалий карантин у зв’язку з пандемією Ковід-19, а згодом страшна війна, яку на наші землі принесли безжальні орди російських загарбників. Однак деякі із намічених планів таки вдалося реалізувати. Так, надзвичайно плідною виявилася співпраця із нашими партнерами та друзями із компанії HebronSoft з міста Львів у особі Ігоря Були. Завдяки даній співпраці студенти спеціальності Комп’ютерні науки отримали можливість пройти навчальні практики з розробки програмного забезпечення в реальних умовах роботи великої девелоперської компанії. Крім того завдяки зусиллям менеджменту HebronSoft для усіх бажаючих студентів нашого факультету були організовані та проведені курси з вивчення технологій розробки сучасних мобільних та веб застосунків. За підсумками навчання на даних курсах декілька кращих їх слухачів отримали офери на працевлаштування в компанії на посади розробників.

Сподіваємось що такий гарний початок співпраці буде лише розвиватися й відкривати для наших студентів нові можливості щодо самовдосконалення своїх професійних навичок та перспектив відносно свого подальшого дорослого життя у професії розробника програмного забезпечення.