Поповнення матеріально-технічної бази кафедри!

Підготовка за фахом в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка завжди включає якісну теоретичну і практичну підготовку фахівців. Для забезпечення цього критерію та належного виконання освітньо-професійних програм, навчання за спеціальностями 122 Комп’ютерні науки та 014 Середня освіта (Фізика, Інформатика) проводиться на сучасному обладнанні, яке постійно оновлюється.

Саме тому на кафедрі Комп’ютерних наук було закуплено обладнання, необхідне для проведення практичних і лабораторних занять навчальних дисциплін «Організація та проектування мехатронних систем», «Програмування мехатронних систем», «Моделювання систем» для студентів факультету та забезпечення навчальних курсів «Робототехніка» для школярів:

• Навчальний набір Super Arduino Starter Kit від Keyestudio;
  • Набір  Starter Kit для Raspberry Pi;
  • Стартовий набір OKDO  Raspberry Pi 4 (4 Gb);
  • OKDO “WebThings IOT Gateway Kit” на базі Raspberry Pi 4 (4 Gb).

Використовуючи дане обладнання, в середовищі програмування Arduino IDE здобувачі матимуть змогу працювати над власними проектами ІоТ.  Такий крок є передумовою створення майбутньої лабораторії “Інтернет речей”, в якій буде ще більше можливостей здобувати та удосконалювати знання і навички в ІТ-сфері.