Привітання з ювілеєм – 65 років!

Шановний Віктор Самуїлович!

Прийміть щиросердні вітання від колективу кафедри інформатики з нагоди Вашого славного 65-річного ЮВІЛЕЮ!

Щира вдячність за те, що Ви щедро вкладаєте знання, вогонь душі, мудрість і людяність у розвиток нашої кафедри та фізико-математичного факультету! Впевнені, що ВАШ життєвий досвід, дипломатичний хист, ерудиція, талант організатора, педагога, невтомна креативна праця й надалі слугуватимуть піднесенню престижу освіти і науки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Пройшовши впродовж багатьох років трудової діяльності шлях до декана фізико-математичного факультету, професора кафедри інформатики, кандидата фізико-математичних наук, доцента, Ви завжди – відповідальний й далекоглядний керівник, досвідчений науковець, висококваліфікований фахівець, толерантний викладач та найщиріший порадник!

У день Вашого славного 65-річного ювілею бажаємо міцного здоров’я, нових наукових звершень, добрих та вірних друзів, розумних та вдячних студентів, родинного затишку. І надалі заряджайте нас фантастичною енергійністю та працелюбністю, оптимізмом та мудрістю!