Міжнародний день безпечного інтернету!

Під гаслом “Разом для найкращого Інтернету” 9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day).

За підтримки європейської комісії було запроваджені мережі lnsafe та LNHOPE  для безпечного та позитивного використання цифрових технологій.

Мета цього дня залучити всіх, хто відіграє важливу роль для кращого Інтернету. Даний челендж створено для забезпечення найкращого спілкування у мережі та отримання цифрового досвіду.

Запрошуємо учнів шкіл, студентів, викладачів та усіх бажаючих приєднатись до святкування Міжнародного дня безпечного інтернету Safer Internet Day Challenge 2021.

Захід організовано за підтримки Мережі академій Cisco та провідних університетів України.

З 1 лютого до 1 березня 2021 пропонується:

• протестувати безпечність своєї поведінки в цифровому світі – пройти короткий тест;
  • перевірити знання основних термінів з Кібербезпеки – показати кращий час у навчальній грі, між учасниками;
  • довести свій рівень компетенцій – отримати цифровий бейдж за курсом Академії Cisco “Вступ до Кібербезпеки”.

Участь в ініціативі безкоштовна і доступна як для груп, так і для індивідуальних учасників.

Для доступу до контенту заходу кожен учасник реєструється окремо. Посилання для реєстрації на сторінці події