17 листопада – міжнародний день студента

Студентське життя – не лише конспекти, лекції, заліки та іспити. Це щаслива пора незабутніх відкриттів, особистих досягнень і грандіозних планів, час перспектив та можливостей.

Студентські роки – це найяскравіший період у житті кожного. Бажаємо, щоб він запам’ятався вам не тільки навчанням, а й захоплюючими студентськими буднями! Нехай будь-які справи будуть до снаги і приносять позитивний результат. У цей радісний день зичимо Вам добрих викладачів, терплячого коменданта в гуртожитку, вірних друзів, миру і справжнього людського щастя!

Вітаємо з Міжнародним Днем студента – святом молодості, творчості й відкриттів! Успіхів у навчанні! Бажаємо стати висококласними фахівцями в обраній вами професії!