Запрошуємо на навчання!

Молодий і амбітний абітурієнте! Запрошуємо Тебе на навчання за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки на кафедру комп’ютерних наук Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Якщо Ти бажаєш стати вправним IT-фахівцем, маєш хист до комп’ютерів і мрієш здобути престижну спеціальність — Тобі до нас.

Місто Кам’янець-Подільський і заклад вищої освіти, що знаходиться в його центрі, — саме те, що необхідно для кмітливого здобувача, який хоче найближчі роки свого життя провести насичено, яскраво та з великою користю для майбутнього.

Студентське життя, що чекає на Тебе, стане найкращими роками, що згадуватимуться завжди як найбільш активний, насичений і цікавий період Твого життя.

У навчанні на кафедрі комп’ютерних наук самі переваги. Не віриш? Тоді скоро переконаєшся у цьому!