Федорчук Володимир Анатолійович

Професор кафедри комп’ютерних наук

Доктор технічних наук за спеціальністю 01.05.02 — математичне моделювання та обчислювальні методи (диплом ДД № 000454, 22.12.2011 р. виданий Атестаційною колегією Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України)

Тема дисертації: «Методи і засоби математичного моделювання динамічних процесів в електромеханічних системах на основі структурно-орієнтованого підходу»

Професор кафедри інформатики, (атестат 12ПР № 010547, 28.04.2015 р. виданий Атестаційною колегією Міністерства освіти і науки України)

Область наукових досліджень – математичне та комп’ютерне моделювання динамічних процесів у керованих електромеханічних системах

Дисципліни, викладання яких здійснює Володимир ФЕДОРЧУК: Сучасні проблеми комп’ютерного моделювання, Комп’ютерне моделювання, Архітектура обчислювальних систем, Організація баз даних та знань, Бази даних та інформаційні системи.

Електронна адреса: